poniedziałek, 4 marca 2013

Wiosenna leśnomania

Wreszcie nastał marzec. Miesiąc uwielbiany przeze mnie z racji nadchodzącej najpiękniejszej pory roku. Czekam ciepłych dni, kiedy będę mogła wyjść do ogródka i w promieniach słońca haftować, haftować i... quiltingować :)

Oto początki sosnowego lasu wg R.Parolin. Obrazek długi na 1 metr. Ma już swoje miejsce, gdzie zawiśnie. Stąd ta kolorystyka. Uczestniczki sosnowego SALa (w tym i moja skromna osoba) rozpoczęły prace właśnie w tym miesiącu. Zamierzamy pracować do grudnia. Wykalkulowałam sobie, że muszę w ciągu dwóch miesięcy wyhaftować stronę a4 schematu. Stron mam 6.  Może się uda :) W między czasie mam jeszcze tyle projektów, którymi chcę, pragnę się zajmować!

Ten sampler wyszyłam czekając na marzec tj. na chwilę, kiedy będę mogła zacząć wspólne haftowanie sosnowego SALa. Jakoś tak ogarnęła mnie leśnomania. W kolejce już ustawiły się następne drzewa. Okazuje się, że nasza ojczysta Ariadna, świetnie się wkomponowuje.


Sampler czeka na decyzję jakie miejsce zająć. Być może będzie częścią leśnej quiltingowej kołderki...

Pozdrawiam leśnowiosennie.


1 komentarz:

  1. Wspaniały sampler. A co do sosnowego obrazka - to też biorę udział w salu, ale jeszcze nie zaczęłam haftować, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to taki duży haft. Serdecznie pozdrawiam. Jola

    OdpowiedzUsuń